hanavall4

můžu zhubnout tancováním?

Nejlepší odpověď
lagush

nejlépe zumbou !

Další odpovědi
Drap

Ano, i tancováním se dá zhubnout.

Kelt

Pokud bude výdej při tancování vyšší než příjem potravy, tak můžete zhubnout. Záleží s jakou intenzitou budete tančit – tedy PF puls, nějaké zvedání partnerky je taky pozitivní atd. Každý tanec ale je specifický, na různé oblasti těla. Ale když několikrát týdně 2 hodiny, tak by se měl výsledek dostavit. Ještě poznámku. Můžete zhubnout, být štíhlejší, ale vážit stejně, protože tuk je lehčí než svaly. Nebo můžete zhodit pár kg, a rozměrově na tom budete stejně. To je si třeba uvědomit.

Lamalam

Ano, ale záleží na intenzitě a na druhu tance. Walzem se asi zhubnout nedá.