Meggie2

Můžu zhubnout i bez cvičení?

Nejlepší odpověď
zjentek

Stres, strádání, nemoci, smutek, bolest… Příčin je celá řada. Stejně tak se ze stejných příčin dá i přibrat. Cvičení je jakýsi regulátor, nemělo by chybět nikomu. Horší, když člověk cvičit nemůže. Ne proto, že se jednoduše nepřinutí, ale protože prostě nemůže. Příčin je celá řada. );

Další odpovědi
Filip84

Ano, jednoduše tak, že snížíš příjem kalorií, nebo sice příjem kalorií nesnížíš, třeba i zvýšíš, leč – jak už Ti napsal zjentek – budeš je „pálit“ psychikou.

Otázka je, bez cvičení nebo s cvičením, o kolik zhubneš. Protože, oproti všeobecným a laickým představám, obesita je nejčastěji nemoc, která souvisí třeba se sníženou schopností odbourávat tuky, nebo pomalým metabolismem, nebo něčím jiným, nejčastěji s kumulací faktorů, a proto se neobejde bez odborné péče.

jirka F

Ano pomocí subliminal hypnosis a hlavně binaurální hypnozy hodně pomáhají. Samozřejmě je potřeba se trochu hýbat ale ty subliminali jsou hodně užitečné.

Stačí když na YouTube zadáte subliminal hypnosis weight loss a můžeš poslouchat nejčastěji přes sluchátka.

da ny

Samozřejmě (a snadno), ale trochu zdravého pohybu potřebuje i pro své zdraví každý. Nejvhodnější pohyb je chůze, turistika.
Jen si budete muset „dobře“ vybrat "správné"informace, nastudovat je a rozumět jim.