Mmmm5301

Můžu začít brát HA uprostřed cyklu?

Dobrý den.
HA beru pravidelně už asi 4 roky. teď v neděli jsem dobrala platíčko (antikoncepce Mistra). Dostala jsem normálně menstruaci, ale z osobních důvodů bych potřebovala začít brát HA už zítra (5. den menstruace) . Normálně bych začala v pondělí. Je tam ta možnost si vzít 1. prášek už zítra?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ta možnost tam je. Stačí si přečíst příbalový leták. Stejně si ale myslím, že svévolné narušování už tak dost uměle vytvořeného cyklu, je hazard se zdravím. Nebylo by lepší „osobní důvody“ vyřešit kusem igelitu nebo balíkem vložek?

Další odpovědi
Edison

Jako… co Ti na to řekl Tvůj lékař?