M_Petr_M

Můžu za toto zažalovat?

17.6 měl svátek Adolf. Učitelka řekla: Ták když je toho Adolfa tak si napíšeme test z němčiny.

Nejlepší odpověď
anonym

… a kdyby měl svátek, řekněme John a psali písemku z angličtiny, taky bys měl choutky učitelku zažalovat? A nedovedu si představit tvoji reakci, kdyby měl svátek Vasil.

Další odpovědi
Rokio

Podle mě je to sporné. To, že se učitelka rozhodla dát test z němčiny na Adolfa, zavání nacismem. Na druhou stranu jsou i hodní Adolfové, i když jich moc není. Každopádně by se kantorka měla alespoň veřejně omluvit.

Drap

Zařalovat můžeš, ale nikdo to nevezme. Co by jsi chtěl na tom žalovat? To, že se páše test je běžné, ať je Adolfa, nebo Pavla.

Kepler

A co je na tom k zažalování? Adolf je německé jméno.