KN

Můžu z Windows 7 Starter upgradovat pomocí WAU (Windows Anytime Upgrade) rovnou na Windows 7 Professional?

Doplňuji:
WAU už mám nainstalovaný v notebooku a kde seženu ten klíč? Je možné si zakoupit Windows upgrade s cd v obchodě a potom použít pouze kod?

Nejlepší odpověď
beer

Samozřejmě můžeš, ale:
„Funkce Windows Anytime Upgrade je k dispozici k online zakoupení pouze v Austrálii, Belgii, Francii, Itálii, Japonsku, Kanadě, Německu, Nizozemsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a USA.“
Doplňuji:
Zadarmo to zkrátka není, musíš tedy koupit – online, nebo najít v obchodě u nás.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/up­grading-windows-7-on-a-netbook-using-windows-anytime-upgrade

Další odpovědi
vanromanka

můžeš ale musíš platit