Posspi

Můžu vstoupit do kinosálu s batohem na zádech a vlastním popcornem v něm?

Zdravím......chtěl jsem se vás jenom zeptat, jestli přejdu přes ostrahu s batohem na zádech a jestli mě budou kontrolovat, co v něm mám. Můžu si tam vzít vlastní popcorn z domova?? Nevyhodí mi ho, projde mi to? Když jsme byli v kině se školou, tak tam se normálně jíst a pít mohlo a mohlo se tam vstoupit s batůžkem. Zajímá mě to, jelikož jdu dneska na Strážce Galxie 2 a nerad bych utrácel zbytečně peníze za předražené nezdravé menu… jo, ještě jsem zapomněl na pití… to si tam taky můžu vzít? Nebo mi to vylijou?

Nejlepší odpověď
annas

Určtiě je radost zajít si do kina, když film má další zvukovou kulisu, vyzvánění mobilu, křoupání popcornu, jeho zapíjení lahodným nápojem, kousek dál cítit jiné aroma atd. Žvýkačky přilepené na sedadle, pod nohama plastové láhve, papíry atd.

Přece na podlahu se toho vejde … kdo ale má tento nepořádek uklízet – to diváky nezajímá.

Je dobře, že někde do kina nepouštějí diváky s batohy a s popcornem a je zakázána konzumace čehokoliv.

Možná se do kina dostanete s tím, co jste uvedl, ale co vám říká etiketa?

Druhá skutečnost, nedá se zhlédnutí filmu obejít bez těchto rušivých jevů? Nejsem přece v jídelně.

Když něco konzumovat, tak v předsálí kina. Pokud někdo nevydrží bez křoupání, tak mít ohledy k ostatním, nešustit sáčky, žádné křup, mlask atd.

Zkrátka uvědomit si, že jsem v kině hostem, nechci být obtěžován jinými, tak neobtěžuji jiné.

Beru to obecně, netvrdím, že se takto chováte vy, ale myslím si, že je možné v kině vydržet bez pití i bez jídla.

Další odpovědi
gecco

To je dotaz na provozovatele konkrétního kina…
Nebo se domnivas, že to mají všechna kina na světě nastaveno stejně???
:-O

RyuzakiKate

No, v našem malým kině bys neměl nic, kdyby sis nic nepřines :)
Ale nedávno jsem byla v Cinestaru, v tašce flašku s vodou a malou pikslu s oříšky na svačinu a nikdo mě nekontroloval. Ale třeba nevypadám podezřele. Navíc nenosím batoh, ale větší tašku přes rameno. Kdyby ti to vylili, tak jsou to… no, nekomentuju, ale aspoň by ti tu flašku mohli nechat, aby sis případně moh jít natočit vodu na záchod :)

marci1

Ne. V „Návštěvním řádu“ CineStar je uvedeno: je zakázáno-
vstupovat do prostor multikina s potravinami a nápoji zakoupenými mimo prostory multikina,
nosit do prostor multikina objemná zavazadla.
Zdroj: CineStar i-rad

MonkeyKing

Jestli jdeš do multikina, tak tě vyhodí, ale jestli jdeš v nějakým maloměstě, tak tě normálně pustí.