Včera má dcera dostala na předpis léky,zaplatila 106kč,ale nechce je brát,protože jsou na bolest a ona žádné nemá.V nemocnici,prostě tyto léky dávají každému.Můžu je vrátit?Jsou nerozbalené a mám lístek,dostanu zpátky peníze?Je škoda je vyhodit přece.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kacka, annas, BENYTA před 5846 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Až je vrátíte dejte vědět kolik peněz Vám vrátili.
Na krabičkách to opravdu napsané je.
| 0 Nominace Nahlásit |

A proč si teda dcera ty léky v lékárně vyzvedávala,když je nechce brát protože nemá žádné bolesti.Já v takovém případě normálně nechám recept propadnou,a je to..
| 0 Nominace Nahlásit |
Sice nevím,jaký je to lék,ale nechala bych si je,nikdy nevíte,kdy přijde
nenadálá bolest zubů,zad,hlavy,při menses,atd.
Druhá věc je,že na něco jí je předepsali…
| 0 Nominace Nahlásit |
Ano můžete, dokonce je někde na krabičce napsáno:„nepoužité léky vraťte do lékárny“..:)
| 0 Nominace Nahlásit |
nechte si je na někdy,
v lékárně je hodí do koše,
již jednou vydané léky se nesmí dostat do oběhu nikde není zaručeno,že
nejsou znehodnocené
a mohly by někoho poškodit
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5846 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

je dobře že jsou zavedeny regulační poplatky a za recepty
Někdo nemá bolesti, zaplatí za léky a pak se musí v lékárně ekologicky
zlikvidovat…
|
0
před 5845 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Dobrý den
šla jsem vrátit léky do lékárny a dle nějakých předpisu mi to nevzali
zpět ,přišla jsem o nemalou částku , jsou jiná pravidla když se to
posílá poštou a jiná pravidla , když to koupíte v kamenném obchodě
|
0
před 5845 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1591 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1139 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |