Muzu vedet na cem se Vam nejlepe griluje?

Je leto a urcite si tuto dobrutku doprejete-a Vase dobra marinada?Dekuji
Doplňuji:
Myslim tim napr:lavove kameny,ohen,drevene uhli atd.A u nalozeni neco od Vas.Diky

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=marin%C3%A1da

Další odpovědi
Bumbes

Já používám dřevo a uhlíky z peckovin (švestka, třešeň, višeň, slíva, a pod.) z vlastních zdrojů.
Pokud chci trošku pikantnější nahořklou chuť, tak přihodím občas list vlašského ořechu.
Doplňuji:
Marinádu si dělám univerzální:
cibuli, česnek, koření (sůl, drc.kmín, pepř, trošku curry a papriky), olej.
Když dělám ryby, tak přidám i ocet, aby změkly kostičky a daly se jíst – vybírání kostí je totiž pěkná otrava a ocet je perfektně odvápní.

Miroslavst

Muzu vedet na cem se-Nemůžeš!
.
Jo, jistě, že můžeš. Já kupuji buď ten pytlík s marinádou nebo prostě jako pejsek s kočičkou. trochu toho, trochu onoho. Ale jinak mi ani tak nejde o tu marinádu, jako o tu pohodu. Ohýnek, gril, vůně masa.....
(a neříkej, že jsi dostala hlad :D:D)

frankie

Plynový gril s litinovým roštem. Lávové kameny nedoporučuji, tuk co steče z grilovaného masa se do nich vpije a pak se přepaluje a kouří. Doporučil bych i klasické dřevěné uhlí, ale pro ty pohodlnější je nejlepší ten plyn. 🙂

martina1

My máme malý gril na dřevěné uhlí a jsme spokojeni.Zrovna dneska jsme grilovali kuřecí prsa k večeři.Marinádu dělám podle aktuálních chutí.Dětem sůl,papriku a med.Dnes to byla rychlovka,tak jsem na maso nasypala pytlík směsi na pečené kuře+olej+
trocha piva.

Tata

Bydlím v paneláku a tak u mně vítězí elektrický kontaktní gril. Jako marinádu používám jen olej s trochou pepře a občas chilli. Mám pocit že další ingredience utlumí původní chuť masa.

Michálek1245

Mám doma klasického Webra na dřevěné uhlí, pak Kamado s keramikou, ale v poslední době mě stejně nejvíc baví plynový gril. Tak nějak jsem zjistil, že ten Weber mě nebaví skoro vůbec a na Kamado jsem moc líný, abych ho rozpaloval a čistil. Ostatně ono teď v zimě to stejně není ono. A na plynu můžu dělat klidně pod pergolou v relativním teple. :)

novaklen

My jsme dlouho měli jen takový malý elektrický gril. Nebylo to špatné, ale úplně ideální to nebylo. Minulý rok ale manžel koupil plynový z https://www.a­venberg.cz/k94-grilovani-plynove-grily a musím teda říct, že na tom je to grilování úplně o něčem jiném. To mi vyhovuje mnohem víc. Dřevěné uhlí jsem bohužel nezkoušela, ale u toho mi vadí to, jak to čoudí. To se u plynu neděje.