Illines

Muzu vedet kolik nas tu je?Kterym vymreli rody po preslici nebo meci?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

mec

Illines, ti, kteří vymřeli, se už ozvat nedokáží. Mám bratry a syna a dceru, dvě vnučky – přeslice (ale to je pro ty cácorky hrozné označení). Takže pokud mne to čeká, tak jasně po meči.

Další odpovědi
Drap

mec

Ještě ne uplně, ale řeká mne to. Jsme dva bratři, a oba dva máme je dcery.

Illines

Je to mysleno ,zanik prijmeni.

led

Zaujímavá otázka, ale pokiaľ sme tu, tak sme ešte nevymreli.

anonym

ad led, přesně totéž mne napadlo, vždyť když vymře rod, tak už nemá žádného potomka, tedy ani nikoho, kdo by ještě mohl odpovídat.
Anketa pro mrtvé zůstane bez odpovědi, z hrobu se přece jen těžko odpovídá.

Illines

U nas v rodu to bylo po meci.