Můžu v mikrovlné troubě ohřívat špenát…

… když obsahuje železo?
Doplňuji:
Hanulko,nenašel jsem doma magnet !:-)

Nejlepší odpověď
hanulka11

zase vtípek …to jsi celý ty, tak si to železo vyndej na tu chvíli

Další odpovědi
arygnoc

ale jo.
toho železa tam zase tolik není.
Jo, takovej hřebík, to je jiná (ale chutná hůř jak špenát).

Evasky

Ano,můžeš.V jídle železo nevadí.

iceT

Z vikipedie-Traduje se, že obecné považování špenátu za hodnotný zdroj železa vzniklo matematickou chybou, kde byla při analýze špatně napsaná desetinná čárka.[2] Údajný článek s chybou se však nepodařilo dohledat a možná jde jen o legendu.
Talže Vaší mikrovlnce určitě neublíží,když v ní špenát ohřejete…:-)

tom004

Můžeš.A podle nastavené teploty,si můžeš zvolit barvu,vnitřku trouby.Nabízí se,rezavá,nebo zelená.Jestli,je lze kombinovat,nevím. 🙂