VIKTORIÁ

Muzu v letadle pouzivat iPad?

Nejlepší odpověď
chudst

Vždycky to záleží na letuškách… některé prostě nepřesvědčíte. Už jsem byl svědkem toho, že letušky natvrdo zabavili notebook a pasažér ho dostal až po přistání.

Ale obecně ano, můžete; během startu a přistání mají být všechny elektronické přístroje oficiálně vypnuty a během letu váš přístroj nesmí jakkoli komunikovat s ostatními přístroji (= musíte vypnout bluetooth, wifi, apod.) Pokud se tak stane, není o nic škodlivější, než MP3ka.

Další odpovědi
panxnotdead

Proč by ne?

ohneta

Můžeš, je omezeno jen používání mobilů.

balca

ano

Narayen

Tak teď trochu odpověď od někoho, kdo ví.

Na start / přistání je nutné mít přístroj ZCELA vypnutý.

Při letu v cestovním režimu můžete Váš iPad zcela bezpečně a nerušení používat za dvou zásadních podmínek. Neobtěžujete ostatní cestující hlasitostí a tou nejdůležitější podmínkou: iPad je v REŽIMU FLIGHT MODE. Tedy bez zaplé Wi-Fi a mobilní sítě.

V současné době lze být i v letadle připojen k Wi-Fi, aerolinek je však jako šafránu a pokud s ní poletíte, určitě to poznáte.

S pozdravem, Dave – redaktor webu o nízkonákladovém cestování Cestujlevne.com