Avatar uživatele
Bačuska

Můžu v letadle poslouchat mp3?

Můžu v letadle poslouchat mp3?
Doplňuji:
(pardon, ale omylem jsem to dala do aut místo do letadel)

Zajímavá 0 před 3943 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
huxa

bez problému.
Doplňuji:
dokonce si tam můžeš vzít i MP4, s MP5kou by byl už ovšem trošku problém :)

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud není řečeno jinak tak není problém. Dnešní palubní systémy sice pracují na stejném frekvenčním rozsahu jako mobilní telefony a jsou odstíněné. Tak že můžeš na palubě i klidně volat (T-Mobile 52,02 Kč / min – http://www.t-mobile.cz/web/cz/k­atalog-sluzeb/zahrani­ci/volani-v-letadle ). Většinou je nutné mít veškeré elektronické přístroje vypnuté při ruční manipulaci s letadlem – přistávání, odlétání, někdy i v turbulencích. Např. pokud máš foťák tak můžeš natáčet si i přistávání a odlétání, ale pozor! je nutné (zvláště u novějších) si vypnout přenosy GPS signálu, bluetooth, popř. Wi-Fi to již může zmást přístroje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Vypínání přístrojů je jakési takové klišé, co by kdyby. Letadla jsou pochopitelně již vyráběna tak, aby byla odolná veškerému známému rušení, ale jistota je jistota.

Pochopitelně že třeba GPS ani foťák, či mobil s vypnutým cíleným vyzařováním má záření nula nula nic, asi tak takt součástek na vzdálenosti pár cm, někdy má člověk dokonce pocit, že jde jen o buzeraci a hlavně o peníze, protože jak si jinak vysvětlit, že na některých letech si zavoláte i s GSM telefonem.. že…

Tak že MP3 přehrávač bez problémů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatisCZ

Také brzy letím. 🙂 Kdysi dávno jsem se zeptal letušky jestli můžu používat PlayStation Portable (PSP) a nebyl s tím žádný problém. Páč i na něm se dá poslouchat. Nyní v úterý si chci vzít do letadla PlayStation Vita určitě se však nejdříve zeptám letušky. 🙂 Určitě to udělej taky letušky jsou od toho aby ti pomohli. 🙂 Většina zařízení má nyní i režim v letadle což je opravdu super takže by s tím problémy být neměli. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

huxa: rozsekals mě :{DD>

před 3943 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek