Hawajka

Můžu v dnešní doběš někomu věřit?

Nejlepší odpověď
zjentek

když si to řekne každej, vyvstane otázka -může mi v dnešní době někdo věřit?
Vždy je ale ještě možno si pořídit psa

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Můžeš.
Doplňuji:
Nikdo ti to nezakazuje

anonym

Snad jen rodičům a prarodičům. Taková je doba!

miláSimča

Sama sobě jo ;)

ivzez

Ano.

PetrXY

Ano. Nejlépe sama sobě.

setapouch

Když ti to řeknu, budeš mi věřit?

Kelt

Věřit můžež komukoli. Může to být člověk, živočich i věc. Taky můžeš věřit sama sobě. Ale co si představuješ pod pojmem víra. Víra je pocit jistoty. Věříš, že umíš jezdit na kole, na bruslích? Věříš, že tě má někdo rád a věříš, že máš někoho ráda? Myslíš si to, nebo tomu věříš? Jaký je tvůj pocit jistoty, když se na to zeptáš sama sebe? Tvoje víra tě provází na každém kroku. Když si položíš takovou otázku, tady ti na to lidé různě odpoví, ale záleží na tobě, co si z toho vezmeš.

talka

Spolehlivému příteli vždy.