MonkeyKing

Můžu v dnešní době vlastnit otroka?

Myslím, že v Súdánu to bylo ještě povoleno, tak nevim. Ostatně pokud bych si ho přivez od tamtud sem do Čr, musel bych ho propustit, nebo co by se stalo?

Neberte to vážně, je to jen pro zajímavost :)

Nejlepší odpověď
Shady

Otroctví je i tady.Jediný rozdíl mezi otroctvím starého typu a toho dnešního je, že si můžeš vybrat kým se necháš vykořisťovat.

Další odpovědi
Drap

Otroctví bylo již dávno zrušeno. Byl by jsi stíhán za omezování osobní svobody.

arygnoc

samozrejme.

založte si pracovnú agentúru.

fcoop

To je to samé,jako kdyby ses zeptal,jestli můžeš na Máchově jezeře provozovat pirátské řemeslo.
A neberu to vážně. Vážně by to mohl brát jedině Chocholoušek.

www

Ožeň se. Pokud budeš mít jen trochu klidu, vyzkoušíš si roli otroka 😁 Pak ti zbyde jen rozvod, tedy pokud manželka dovolí.
Doplňuji:
Edit: ‚kliku‘ patřilo, ne klidu 😁

Nuk nuk

JIstě, stačí začít podvodně něco vyrábět, pochytat někde na ulici pár zoufalých Ukrajinců, Rumunů nebo jiných chudších národností a pozavírat je do své továrničky. … Jen upozorňuji, že je to trestné…