zjentek

Můžu umřít, když jsem ještě panic a je mi 61 let?

Nejlepší odpověď
marci1

Nééé, přihlaš se se svojí otázkou do soutěže „O nejprolhanější otázku“. Vyhraješ ji, první cena je půl princezny a tři čtvrtě království. 🙂

Další odpovědi
Janec

Ne, získal jste nesmrtelnost!

anonym

Jste starý mládenec po přechodu?

orwell

Buď v klidu, jistě že můžeš. Ani panictví ti v tom nemůže zabránit!

Dale Cooper

Sex ma blahodarny vliv na dlouhovekost, takze pocitam, ze Ti, ve Tvem veku, uz moc let nezbyva.

Rommart

Proč to zbytečně prodlužovat? Vždyť to nejhezčí co život poskytuje jsi ani nepoznal.

lexx

ne, to nesmrtelnost nemá pražádný vliv, jenom Šéf nahoře Ti u posledního soudu může říct : ty vole, cos to dělal ?!

anonym

pane Zjentku, vám je 61 let jo?Heleďte se, vy jste podvodník!

Rokio

Co je to za hloupou otázku. Umřít se může v jakémkoliv věku.