Leoš 6150

Můžu to zkusit takhle?

A co když budu tvrdit na magistrátu ze jsem pil včera večer a ne ten den že to policajti špatně pochopili že je to chyba v zapíše.I právník mi poradil že to tak mám říct že mám zapírat tak nevím. Když je to tak malé množství.

Nejlepší odpověď
Kepler

To je zbytečné, policajty i magistrát bude zajímat jen to, že jsi řídil pod vlivem a nic jiného. Za tak malé množství ti nebude hrozit žádný katastrofální postih, vymlouváním, kličkováním a lhaním si vše jenom zhoršíš. Prostě jsi už byl přesvědčen, že to jedno pivo už bylo pryč a klidně se odvolej na zdroj tohoto poznatku. Stejně ti ale řeknou, že to pivo asi nebylo jedno, nemusí ti věřit.

Další odpovědi
led

Nikoho nezaujíma koľko a kedy ste vypil, ale len množstvo alkoholu v krvi počas jazdy (v zmysle dikcie zákona).
Ani kar na počesť vlastného pohrebu nie je dôvodom na prekročenie hodnoty alkoholu v krvi vodiča počas šoférovania… (z odpovede príslušníka VB počas kontroly alkoholu v „dávnych dobách socializmu“), ale myslím, že to platí aj dnes, keď miesto VB je tu Polícia.

Jiří Bohumil

Jo, alkohol neukecáš. To co Ti naměřili, za to zaplatíš. Nějaké zapírání a „okecávání“ těžko pomůže. Hlavně pak opravdu záleží na tom množství, ale to neuvádíš. Ale dle našich, zatím platných zákonů, je povolen alkohol 0 promile! Já dnes už dávám bacha i když jedu z hospody po dvou pivech, cca 700 m, na kole a bočníma uličkama, abych projel bez „úhony“.:-)))