g3n4b

Můžu si zřídit živnostenský list, když mám trvalý pobyt veden na městském úřadu?

Odpovědi
Drap

Můžeš, ale musíš si pronajmout nějaké místo pro provozování živnosti a to uvádět alespoň jako doručovací adresu. Kromě toho musíš spnit všechny náležitosti které jsou nutné pro získání živnosti.

ivzez

Živnostenský list si zřídit nemůžete,
protože označení „živnostenský list“
už se několik let nepoužívá.

Můžete získat živnostenské oprávnění,
ovšem za předpokladu, že máte kde podnikat.

Nemáte-li místo pro podniání nebo provozovnu,
na adresu úřadu to nepůjde.

dalid

trvaly pobyt nieje pri zivnosti dolezity, dolezite je miesto podnikania, kde musis dolozit suhlas vlastnika (ak to niesi ty). Existuju firmy ktore ponukaju takuto sluzbu, prenajmu ti kancelariu (niekedy spolocnu pre viac firiem) a na jej adresu ti daju potvrdenie. Niesom si isty ci to je 100% legalne.