hanka R+

Mužu si z Internetu stahnou program na tvorbu Prezentací ?

ktery by po mě nechtěl klíč ? nebo kde u power pointu ten klíč najdu ? jsou aji jine programy ?

Nejlepší odpověď
Alesh

OpenOffice.org Impress je open source nástroj na tvorbu prezentací z kancelářského balíku OpenOffice.org. Jedná se o přímého konkurenta Microsoft PowerPoint z balíku Microsoft Office. Své dokumenty ukládá do do formátu OpenDocument, ale umí též pracovat s formátem .ppt Microsoft PowerPoint a spoustou dalších.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­penOffice.org_Im­press

Další odpovědi
Sůwa

Krásně se dá udělat prezentace z fotek, s texty i hudbou v programu na úpravu fotografií Picasa (momentálně verze 3.8.) Program je free, v češtině a dá se k němu vytisknout i manuál – stačí zadat do vyhledávače „Příručka do kapsy…“.Umí toho samozřejmě ještě mnohem víc a žádný klíč nežádá.Stáhne se třeba na stahuj.centrum.cz

Michal Kole

Hlavně si nestahuj MS Office, to je komerční placená aplikace, platí se pokuta ve dvojnásobku ceny a může být i žalář a zabavení počítače, který propadne státu