Můžu si vybrat na jakém monitoru bude hrát hra?

Dobrý den,mám dotaz ohledně her.
Lze hrát na jiném monitoru než původním Počítačovou hru,
nastavení primárního monitoru nefunguje pak mi zčerná obrazovka a musím znovu nastavovat celý monitor. prosím pomocte :( …

Odpovědi
anonym

tohle je problém pokud hra s více monitory nepočítá pak se prostě zobrazí vždy na primárním monitoru. Přenastavení primárního monitoru by určitě mělo pomoci asi tam děláš nějakou nepatrnou chybu … ale je to správná cesta k řešení …

led

Pri používaní viacerých monitorov si môžte určiť, ktorý je primárny.
Start-nastavenie-ovládací panel-obrazovka (display)-nastavenie- tu si určite či monitor 1 alebo 2 bude primárny (zakladné je 1=primárny)