Lola657

Muzu si strkat prsty do dirky kam se strká penis když jsem jeste panna ?

Nejlepší odpověď
everest

ano,pokud vis ktera to je

Další odpovědi
registrovana

panna nebo orel?

iceT

Mišo,sama může,nesmí jí pomáhat nikdo druhý.

satanica

Můžeš, jedině ty cítíš jak, aby to nebolelo a bylo to příjemné, říká se tomu autoerotika, onanie, nebo masturbace a je to naprosto přirozené.

Conchus

Jistě, můžeš je strkat kam chceš, hlavně se nespleť.

anonym

Michal Kole- od 18 se může volit, ale souložit se může dřív, podívej se na ten zákon, kterým tady vyhrožuješ a uprav si vědomosti ještě předtím než budeš někoho poučovat!