Stingo

Můžu si stáhnout do PC video, které někdo načetl na svůj profil na facebooku?

Není načtené z youtube ani ničeho jiného.
Doplňuji:
gecco: Tomu rozumím, ale já nevím, kde je ta možnost ke stáhnutí takového videa.

Odpovědi
gecco

Podle stávajících (českých) zákonů můžeš stáhnout naprosto cokoli a odkudkoli.
Nesmíš to ale (bez svolení autora či toho, kdo nakládá autorskými právy) dále šířit, veřejně promítat ani použít ve svém ´díle´).
Doplňuji:
Ad Doplnění: Áha…
Pochopil jsem tu otázku jinak.
Sorry, v tomto nepomůžu, FB nemám, nebrowsdám po něm, neznám…
😉

www

FB také nemám, vyzkoušej proto některý z programů :

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Jak+s­t%C3%A1hnout+vi­deo+z+FB&clien­t=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

giluro

Jak naznačil www ve své odkazu, ideální pro to jsou doplňky pro prohížeč. Nevím, co za prohlížeč používáš ty, ale pro Mozillu exituje např. DownloadHelper. https://addon­s.mozilla.org/en-US/firefox/ad­don/video-downloadhelper/
Nainstaluj si ho kliknutím na „Add to Firefox“, pak si na Facebooku spusť ono video a někde nahoře na liště prohlížeče (já to mám hned vedle adresního řádku) by ti měly začít tancovat 3 barevné kuličky (ikona DownloadHelperu). Klikni na černou šipečku vedle, vyber video které chceš a stáhnout a máš hotovo 😉