Anikitos

Můžu si pronajmout místnost na squash jen pro sebe?

Squash – hra minimálně pro dva.
Pronajme mi fitko squash místnost jen pro jednoho?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Fitko ti pronajme dokonce i místnost pro NIKOHO, podstatné je, zda-li zachřestíš chechtáky. (dokonce budou radši – nevznikne žádné opotřebení, popřípadě škoda, zkrátka shrábnou prachy za nic) Dokud platíš, budou tě mít rádi! ;) :D :D

Další odpovědi
Broukk

Ahoj, u dobrých provozoven by to neměl být problém, prostě si zarezervuješ prostor jen pro sebe.. Já taky tak chodím trénovat do zone4you někdy sám a jde to, ale není to taková sranda jako s někým :)