N

můžu si prodloužit mateřskou?

Dobrý de,jsem 2,5roku na mateřské a chtěla bych si ji prodloužit ze tří na čtyři,je to ještě možné nebo byla poslední možnost podat žádost do ledna letošního roku?

Nejlepší odpověď
roxy52

Mohla.Dalším těhotenstvím.

Další odpovědi
panenka

Myslím si že už to možné není .Když jste nastupovala na mateřskou určitě jste podepisovala papír kde jste se měla rozhodnout do kdy budete na MD tak vám i byla vyplácena mateřská.