Avatar uživatele
anonym

můžu si pořídit velkého psa do okrasné zahrady?

soused má hovawarta a já ho chci koupit svím dětem, ale mám okrasnou zahradu mohu si ho pořídit…???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, elektrikář, anonym, BIGFOOT před 4926 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pořídit si ho samozřejmě můžete,ale počítejte stím že okrasnou zahradu mít nějaký čas nebudete,musel byste ho nejdřív naučit,nebo spíš odnaučit lítat mezi kytkama a rýt v záhonech,taky záleží na povaze pejska,někteří zůstanou hraví a neodnaučíte je to

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

ale uvedomte si,ze hovawart je pro trosku zkusenejsiho chovatele

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Záleží na tom, jak velký a jak vychovaný ten pes bude. Aby ti pak z okrasné zahrady nezbyla jen ta zahrada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

v první řadě je důležité uvědomit si, že pes žije třeba i 12 let a po celou dobu je plně závislý na majiteli.

každé plemeno má jiné potřeby, některá potřebují hodně pohybu, neustále běhat, jiná potřebují pevnou ruku a výcvik. V každém případě je potřeba věnovat mu čas. až pejsek děti omrzí co s ním uděláte?

až pojedete na dovolenou máte ho kam dát?
Okrasnou zahradu pro psa není nic dobrého, o okrasnou zahradu spíše přijdete.

jak jsem se ted podívala co je to za plemeno, tak na tyhle psy je potřeba zvláštní péče, hodně ale opravdu hodně pohybu, a hodně pevnou ruku. Nemluvím o vyčesávání srsti. Chcete-li psa, začněte s menším méně náročným plemenem. Tenhle pes by mohl a nejspíš bude i nad vaše síly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Takhle velký pes vám kytičky ušlape musel by jste zahradu rozdělit na psí a kytičkovou.O psa se musíte starat i když dětem omrzí. Je to soustavná péče jak o malé dítě.Dítě časem povyroste ale o psa se musíte starat celý jeho život stejně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek