gnr54

Můžu si pěstovat za oknem marihuanu?

Chtěla bych si příští rok dát za okno 2 květináče marihuany.Je to trestné?
Doplňuji:
Moc Vám děkuji za odpovědi.Jenom bych si chtěla sama vyrobit mastičku na klouby.

Nejlepší odpověď
baghira

Samotné pěstování je legální (nějak v tomto smyslu se vyjádřil i Nejvyšší soud).
Problém by mohl začít jedině až v okamžiku sklízení a zpracovávání. Ale dvě rostliny nikoho zajímat nebudou (leda tak závistivé sousedy-udavače).

Další odpovědi
kost

Povolený jsou tři kytky a pro vlastní potřebu jinak je to trestné(prodávání…)

Drap

Bez problémů, ovšem do té doby než to někdo nahlásí. Pěstování ani jedné kytky neni legální. Otázkou je, jestli by vás za to někdo stíhal.