spicerius

Můžu si někde stěžovat na rozhlas?

Zdravím,
prostě tu na vesnici nám vždy po hlášení o tom jak jsou někde levný brambory a že přijela čistička peří po oznámení vysílají tak 20 minutový konzert tý nejhorší možný hudby – je to jak indiánský – hej hula hule hej dáááá… Můžeme si na to někde stěžovat? Nejsme jediní koho to štve, vlastně štve to skoro všechny tady.

Nejlepší odpověď
www

Ano.
Provozuje to zkrátka obec, tedy na obci. Kde jinde?
Je vás víc a nepomůže návštěva jednotlivce na úřadě? Sepište petici, zmiňujte se třeba o dalších volbách, je to prosté 😉

Zdroj: Zkušenost

Další odpovědi
Bedy

Navrhuju skočit na obecní úřad a dohodnout se tam.

anonym

Pokud se jedná o vysílání místního rozhlasu, tak si můžete stěžovat na obecním (městském) úřadě.
Spíš si ale myslím, že toto mají na svědomí takoví ti podomní prodejci, brusiči nožů apod.
Tady bych si na takové provozování „kolotočářské kultury“ stěžovala rovněž na obci, protože ta má možnost podobné živnostníky upozornit, že hudební produkci provozovat nesmějí. Poplatky za hudební produkci určitě neodvádějí.