bolak

Můžu si něco přivodit, když nebudu dostatečně žvýkat?

Nebo samozřejmě kdokoli jinej, nemusím to bejt furt jenom já. Tak teda může si člověk něco přivodit tím že nedostatečně rozžvýkává stravu? Může si tím odrovnat nějakou část trávící soustavy? Třeba bachor nebo tak něco?

Nejlepší odpověď
Drap

Zničit přímo asi ne, pokud se nezadusí, ale postupně mohou být některé části enormě namáhány. Postupně by to mohlo vést spolu s dalšími věcmi k vyššímu výskytu žaqludečních vředů. I v případě že je člověk obezní tak se doporučuje každé sousto podstatně více rozžvýkat, než se spolkne.