Kerynka

Můžu si nechat jen tak koupit boty od kamaráda?

Mám kamaráda kterého znám cca pul roku a on by mi chtěl rád koupit dárek a když sem mu napsala že doufám že od toho nic neočekává tak mi napsal že snad jen tak mi muže dát dárek co si o tom myslíte ? Mám to přímout a neřešit to?

Nejlepší odpověď
Drap

Nezníme všechny okolnosti, takže těžká rada. Je na tobě aby jsi zvážila všechna pro a proti. Pokud ti chce dát dárek opravdu jen tak, tak proč ne.

Další odpovědi
marci1

Takový dárek je už jistě zavazující.

Já nedávno koupil jen tak kamarádce tričko.
Co se honí v hlavě tvému kamarádovi to nikdo neví, ale jak znám kluky tak za tím něco bude. :)