Zvědavý

Můžu si na pracovním pohovoru požádat o nějaký doklad pro UP, že se ten pohovor uskutečnil?

Nevím přesně jaký doklad by to měl být, ale můžu si o něj požádat a nebudu vypadat jako hlupák, když o něco takového žádám? Sníží to mé šance zisku práce? Díky

Odpovědi
Dochy

Požádat můžeš ale osobně bych to asi nedělal. Pokud byl pohovor sjednán přes UP tak na to myslím budeš mít formulář (já to nevím jistě, mně UP nikdy nikam neposlal) a na schůzce u UP se referentka sice zajímala jak práci hledám, ale vždy ji to stačilo ústně…