Yvetta.B

Můžu si na poště připlatit, aby balíček doručili hned další den? Kolik to stojí?? Děkuji

Balíček posílám jako „Doporučené psaní“. Ted si nejsem jistá kolik ta služba stojí – 20kč?

Nejlepší odpověď
Drap

Pošta mívala i expresní balíky. Nevím jistě jestli tato služba ještě funguje. Je to ale zbytečné 99% všech zásilek pošta spolehlivě doručuje do druhého dne / týká se vnitrostátního doručování/

Další odpovědi
Hamon

Obchodní balík, balík do ruky, balík na poštu. První je stoprocentně do druhého dne, druhé dva tak posílám a druhý den jsou doručené, jen nevím, jestli je to v podmínkách. Stojí to, podle velikosti a váhy cca stovku za menší balíček. Přesný ceník a podmínky najdeš na www.cpost.cz

Mc Merkurion

připlatit si můžeš,ale s rychlostí a kvalitou služeb české pošty mém své zkušenosti > zbytečně investované peníze

pusinka50

Mě teprve teď napadlo. Pokud udáš odesilateli svůj e-mail, dostaneš na něj od pošty upozornění v momentě, kdy balík převezme. A když zadáš i své telefonní číslo, pošle si pošta sms, kdy který den bude balík doručovat.
Když pošta převezme balík jeden den, druhý den ti ho doručuje.