NikkiD

Můžu si na doplnění akrylových nehtů přinést vlastní lak?

Chodím do asijského studia a ty jejich barvy se mi moc nelíbí.. samá růžová atd. Chtěla jsem se proto zeptat, jesli si můžu přinést lak vlastní nebo se na to používá nějaký speciální?

Odpovědi
iceT

Můžeš,já jsem si přinesla svoje třpytky,ale moc se tvářit nebudou,protože jim to pak nezaplatíš,když máš svoje zásoby.Leda bys jim pak lakování vlastním lakem zaplatila taky.Jinak oni nic spešl nepoužívají na zdobení.