Lgee

mužů si koupit nějaké stříbro?

Zatím chodim do školy na praxi si vydělávat 3000,–, živnost nemám ale mužů si normálně objednat nějaké stříbrné mince /slitky pokud je nebudu prodávat ale jen si je koupim? Nebo to kupovat nemůžu?

Odpovědi
Tw!st

Jistě že můžeš

elkon

Samozřejmě, ale má to nějaký smysl? Umím si představit účelněji vynaložené peníze.

Arne1

Investiční stříbro. Běžné komodita. Oproti zlatu má nevýhodu že se zisk z prodeje daní. Běžnější je právě spoření do zlata, můžeš to mít nastavené už od několika stokorun.

Lgee

Takže nemusím nikam na zivnostak nebo něco podobného, tomu nerozumíme a kvůli těm par stovkám gramů by to nemělo smysl.