jirka21kufr

Můžu si koupit mobil na ebay.de?

Dobrý den. Koukal jsem ne ebay a našel jsem tam mobil Samsung levně.
Můžu si ho koupit na ebay.de, protože to není ebay.com, ale německý ebay, tak
jestli je to stejné jako anglický ebay.
A jestli je tam stejná doprava a dá se platit přes Paypal?

Nejlepší odpověď
setapouch

Pokud splňuješ podmínky serveru i aukce, tak koupit můžeš. Jestli je u aukce uvedena platba ppřes Paypal, tak jím můžeš platit.

Další odpovědi
Pepa25

Proč bys nemohl? Pokud umíš německy a je ti jasné, co kupuješ a za jakých podmínek … Paypal – záleží u konkrétního prodeje. Co vím, tak někteří Němci dřív moc Paypal nechtěli, ale spíš převod na účet – platil jsem takto několikrát známému za aukci, protože mám výhodnější zahraniční platby z účtu.