FlAsh_7

Můžu si jen tak založit sportovní klub? Něco jako Manchester United?

Můžu si jen tak založit sportovní klub? Něco jako Manchester United? Je na to něco potřeba?

Odpovědi
Bobek 2

Můžeš si založit úplně jakoukoliv partu kamarádů, pokud k tomu nějaké seženeš. Ale pokud bys chtěl, aby tu tvoji partu někdo přijal do nějaké asociace nebo do nějaké soutěže, tak si budeš muset splnit jejich podmínky pro přijetí. Pokud chceš se svým klubem jenom čutat na trávníku na sídlišti, tak je to naprosto bez formalit a dělají to tak tisíce dětí a mladých lidí.