Bellinkaa

Můžu se zeptat? Když mi vychází přesně 7 dvojek a 6 jedniček, bude to ještě vyznamenání?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že vyznamenání je do průměru 1,5o. A toto je bohužel více

Další odpovědi
annas

Zkuste si sama průměr spočítat. Je to základní matematika. Máte víc dvojek než jedniček.

Zkuste si sama průměr spočítat z počtu předmětů a poznáte svůj průměr.

Průměr na vyznamenání je přesně 1,50.

Rokio

Nebude.

Každopádně je to hezké vysvědčení.

zajímavost: Na vyznamenání nesmíš mít ani dvojku, natož trojku z chování.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Rokio: Proč (opět) uvádíš tazatele v omyl? Na vyznamenání dvojku mít můžeš. Je to přesně tak, jak píše annas a Drap, stačí ti průměr 1,5.

Rokio

quentos: Napsal jsem, že z chování žák nemůže mít dvojku, ani trojku, aby měl vyznamenání. Ze kteréhokoliv ostatního školního předmětu dvojku mít může a lze jich mít i více, ale ne více než polovinu.