Topinkovač

Můžu se zapsat ke studiu na dvě VŠ a potom jít jenom na jednu?

Dobrý den, 25.6. mám zápis ke studiu na MUNI, ale přednostně chci jít na MENDELU, kam jsem se bohužel nedostal. Budu podávat odvolání, ale jeho vyřízení (tedy jestli mě nakonec vezmou, nebo ne) bude trvat více než měsíc. Pokud by mě ani na odvolání nevzali, tak chci mít jakousi pojistku právě v MUNI kam se chci jít zapsat toho 25.6. Jde to takhle udělat? Co se stane když poté na MUNI nenastoupím? Jsou s tím spojené nějaké sankce, nebo poplatky? budu se pak muset například písemně omluvit, že se nedostavím ke stugiu na MUNI? Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli se situace od doby mých studií nezměnila (ostatně není to zas tak dávno), tak nenastoupit ke studiu je Vaše svaté právo a Vaše věc. Školu akorát zajímá ten poplatek za přihlášku a ten už si sežrala…

Další odpovědi
lexx

není to zakázané