dnb

Proč někteří lidé mají ve zvyku, ptát se neustále na věci, které jsou běžně a velmi lehce dohledatelné na googlu?

:D, hrozně směšné znění otázky, že?
Ale teď vážně.
Zajímalo by mě, proč někteří lidé mají ve zvyku, ptát se neustále na věci, které jsou běžně a velmi lehce dohledatelné na googlu? Že by schválně? Nemohu najít žádný jiný důvod, neboť mě připadne, že vypisování (mnohdy i zdlouhavé) otázky, dá více práce, než si to prostě vygooglit. Proč to ti lidi tedy dělají?
Doplňuji:
dědo loudo, já jsem nic nevyloudil, tak jsem třískni nějaké odkazy, nesčetněkrát beru tak, že jich najdete minimálně deset jo?

Nejlepší odpověď
gecco

  1. jsou ´zdechlí´ uvažovat
  2. jsou navyklí dostat řešení ´pod nos´
  3. mají navyklé rituály
  4. neumí se gůglu zeptat (i tady abys z formulace mnohých otázek faktické znění dotazu ´doloval/a´)

😉
BTW – „Můžu se vás na něco zeptat?“ – je fajn, z toho člověk taky na první pohled vidí – vo co go…
😉

Další odpovědi
zjentek

  1. protože se tady ptají jen „domácí“ a snaží se tím zvýšit prestiž stránek do budoucna
    1. protože je to baví

Děda Louda

Nesčetněkrát opakovaný dotaz.