iceT

Můžu se taky zeptat ohledně „nominace“?

Nominovat můžu jakoukoli odpověď,kterou uznám za hodnou u jakékoliv otázky,přestože otázka není moje?
Možná to zní hloupě,ale tohle mi nějak nejde do hlavy.

Nejlepší odpověď
briketka10

taky jsem to zkusila – podívej se na otázku Zeleninové saláty od zzzzz a máš tam jednu 1 ode mě a vidíš jak to jde :DD

Další odpovědi
aramah

Icet už jsem to zkusila a můžeš..

jennysh

Dobrý večer,ano přesně tak. Stříbrní,zlatí a administrátor,mají možnost nominace. Po uzavření otázky dostane uživatel 5 bodů za nominaci.

mosoj

No to se jim moc nepovedlo. Uzavřít otázku tak může kdo chce !!!!
Nepomůžou ani lamentace dr. Axla. Počkejte až se to rozkřikne.

anonym

Ano, je to v podstatě jako vyšší stupeň nad palcem, (pouze pro oprávněné, tedy Au & Ag).
Jen s tím už, proboha přestaňte testovat, protože v tu ránu otázku uzamykáte pro všechny další odpovídající uživatele!
Viz obdobná otázka v odkazu:
Doplňuji:
Ad briketka, nějak nás blamuješ -nahlédni na saláty, nikde,nic! viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-zeleninovy-salat-mate-nejradeji
Ad zzzzz, svatá ty prostoto! Ikonky se přece zobrazují všem, ale to ještě neznamená, že má každý přístup je použít.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-mi-teda-podarilo-nominovat-hanulku11
A naopak, tazatel nyní nemá žádný vliv na tzv. nejlepší odpověď, ta se automaticky posouvá na 1. místo (do rámečku) výhradně podle nejvyššího počtu palců.
Takže ještě jednou a naposledy – nominaci může udělit kdokoliv ze zlatých a stříbrných u jakékoliv odpovědi (samozřejmě s výjimkou své vlastní !!).
P.S. Pokud jsi nepostřehla další změny, tak už nemohou vkládat anonymové (ale mohou nahlížet), zmizel náhled, už nelze ani přesouvat ani mazat, jen nahlašovat, přičemž text zčervená do chvíle, než ji admini manuálně vymázne.
Zbytek zjistíš časem sama, stačí si všímat.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-uzamknout-otazku-vite-to

zzzzz

Omlouvám se, ale musím to taky otestovat, protože já nejsem ani zlatá, ani stříbrná a nominovat se mi zobrazuje i u cizích otázek, ne jen u mých otázek. Tak chci zkusit, jestli je to vážně tak šílené, že i já mohu třeba IceT uzamknou otázku.
Doplňuji:
tak je to v pořádku, nešlo mi to.