jupicek

Muzu se stat hercem?

Ahoj je mi 11 let a chodim do 5. tridy a nakonci 4. tridy jsem mel: Cestina 1, matematika 1, prirodoveda 2, vlastiveda 2, anglictina 2, telocvik 1, vytvarka 1, informatika 1, literatura 1, hudebka 1 a jeste jsem vyhral soutet nejchytrejsi Stechovican (Stechovice jsou mesto) jo a nesmim zapomenout napsat ze hraju v muzikalu Devcatko-vanocni pribeh mohl bych se stim to stat v dodpelosti hercem?

Nejlepší odpověď
klumprt

Já myslím, že by to šlo 🙂

Další odpovědi
gecco

Myslím, že spíše ne…
Adepti na herectví nemusí mít přímo jedničky, ale musí (umět) vnímat, co se jim říká – a tys, zřejmě, odpovedi na svou otázku ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-musim-mit-znamky-na-to-abych-se-mohl-stat-hercem ) vůbec nepochopil a nebo snad ani nečetl!

Kelt

Slavní herci prošli vším možným, takže třeba to můžeš být i ty. Můžeš jít na konzervatoř, do divadla, nebo bude stačit, abys uspěl v nějakém konkurzu na nějakou roli , dostal se do filmu , do reklamy.

robosobo

Proč ne? Ikdyž je velká pravděpodnost, že do té doby, než se budeš hlásit na školu své úmysly s budoucím životem hodněkrát změníš. Ale jak říkám, mohl bys se stát hercem, pokud si za tím půjdeš a nikdo se ti nepostaví do cesty…

ivzez

Teď hraješ v hednom muzikálu, do rozhodování,
kam po ZŠ ještě uplyne nějaká doba,
během níž ještě můžeš své zájmy změnit.

Jak jsi na tom s pohybem (sport, tanec),
s hudebním sluchem a s hudbou vůbec?

Radila bych ale se moc neupínat na herectví, neznám
moc dětských herců, kteří by se uplatnili i v dospělosti.
Může se ti podařit, ale spoléhat na to na základě jedné
role nemůžeš.

Nevíteto?

Pokud máš dostatečný talent, tak ano. 🙂

lota

Proč ne?:-)