iceT

Můžu se spolehnout na časový údaj?

Něco jsem si stahovala a stala se nehoda…
No,totiž,podařilo se mi přejmenovat všechny díly na jeden název,snad se i zpřeházely,bo­hužel teď nepoznám jak to jde za sebou a pomoct rozlišit mi je může snad jen časový údaj,protože se stahovaly jeden za druhým od začátku do konce a je mezi nimi vždy tak půlhodiny rozdíl.
Takže otázka zní:mám a můžu se spolehnout na to,že časový údaj o stažení u jednotlivé části mi pomůže určit,o kterou část se jedná?Děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

myslím, že podle děje to poznáš já měla stejný problém u všech dílů Underworldu a to jsem si je koupila..
jinak se můžeš vrátit to tě tolik nezdrží ne :D hezký pokoukání a nedávno jsem si stáhla film Závrať dávali ho v TV, ale ségra to vypla nemohla na něj koukat, řekla mi to až druhej den ahoj..
http://www.csfd­.cz/film/45969-underworld/
ale to zná každý mě se to pořád líbí :)

Doplňuji:
a jinak to máš jako u všech filmů od Tarantina jsou taky jak běh o překážky, ale perfektní :DD

Další odpovědi
anonym

V principu ano, postačí si podle času postupně přejmenovat soubory a případně po náhledech do jednotlivých doupřesnit správné pořadí.
Občas se mi stávalo u automatického ukládání fotek a dle času uložení (či poslední změny) jsem je pak úspěšně revitalizoval.
V jpg lze i pozměnit či aktualizovat datum a čas, jenž je ve vlastnostech při zobrazení „podrobnosti“ v průzkumníku.