Avatar uživatele
iceT

Můžu se spolehnout na časový údaj?

Něco jsem si stahovala a stala se nehoda…
No,totiž,podařilo se mi přejmenovat všechny díly na jeden název,snad se i zpřeházely,bo­hužel teď nepoznám jak to jde za sebou a pomoct rozlišit mi je může snad jen časový údaj,protože se stahovaly jeden za druhým od začátku do konce a je mezi nimi vždy tak půlhodiny rozdíl.
Takže otázka zní:mám a můžu se spolehnout na to,že časový údaj o stažení u jednotlivé části mi pomůže určit,o kterou část se jedná?Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10 před 4274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

myslím, že podle děje to poznáš já měla stejný problém u všech dílů Underworldu a to jsem si je koupila..
jinak se můžeš vrátit to tě tolik nezdrží ne :D hezký pokoukání a nedávno jsem si stáhla film Závrať dávali ho v TV, ale ségra to vypla nemohla na něj koukat, řekla mi to až druhej den ahoj..
http://www.csfd­.cz/film/45969-underworld/
ale to zná každý mě se to pořád líbí :)

Doplňuji:
a jinak to máš jako u všech filmů od Tarantina jsou taky jak běh o překážky, ale perfektní :DD

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

V principu ano, postačí si podle času postupně přejmenovat soubory a případně po náhledech do jednotlivých doupřesnit správné pořadí.
Občas se mi stávalo u automatického ukládání fotek a dle času uložení (či poslední změny) jsem je pak úspěšně revitalizoval.
V jpg lze i pozměnit či aktualizovat datum a čas, jenž je ve vlastnostech při zobrazení „podrobnosti“ v průzkumníku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek