hanny 2

Můžu se s vámi všemi na 16 dní rozloučit?

Za chvíli odjíždím do Vídně a odtud letadlem do Thajska na dovolenou a také na svatbu /ne moji/.Tak se tu mějte krásně a budu se na vás všechny zase moc těšit!

Nejlepší odpověď
quentos

tož si to užij a hlavně s sebou nevez drogy, ať nedopadneš jako tehdy ten Čech, kterýho za to v Thajsku odsoudili na doživotí…

Další odpovědi
iceT

Thajsko…Jen tiše závidím 🙂 a přeju příjemnou cestu a krásnou dovolenou…

barnajka

Připojuju se k přání kolegů, hanny! :)
Máš před sebou 2 nádherný týdny, tak si je nenech ničím a nikým zkazit, relaxuj, poznávej, ochutnávej, prožívej, foť…a zkrátka užij si tam každičkou minutu!

Měj se krásně, vrať se nám zpátky…
.
…a teď už dovolené ZDAR! :)

Drap

Přeji příjemnou cestu i pobyt, pohodu, klid a hodně moc relaxace.

anonym

Také se připojuji k přání příjemné dovolené,vše si pamatuj,ať se máme na co těšit.Určitě nám všem pak sdělíš nějaké pěkné zážitky.Hezkou­ cestu!

hanulka11

Hanny2 -tak příjemný let a hladké přistání a krásné zážitky , užij si krásné svatební veselí v exotické zemi a přivez si hodně zážitků- budeš tu chybět…vrátíš se viď????
Doplňuji:
létám ráda ,ale asi bych měla problémy tak dlouho sedět v letadle

led

Veselú dovolenku.
PS.
skontrolujte si batožinu, aby tam nebol podozrivý prášok.
PS2.
Už sa teším na tie otázky po návrate 🙂