Můžu se s vámi podělit o radost ? Jupíííí!!!

Dnes jsem konečně od Admina těchto stránek obdržel zprávu uvedenou v odkazu.
P.S. Pro nezasvěcené to není!

http://letecka­posta.cz/515224310

Odpovědi
Drap

Ještě ti měl připsat, že ti opět povoluje mazání.Jo, a jinak blahopřeji k úspěchu.

MacChill

To je nějakej fejk podle mě, nevěřim…

led

barbakan, blahoželám k prvému kroku v kontaktovaní admina.
Už nielen číslo 5 žije, ale aj admin!
Len k tomu vášmu šťastiu, len malé informačné ano/nie, už poznáte zdroj informácie o nehode. Prosím, nič iné len Ano, alebo Nie. Som strašne zvedavá…

anonym

Nie.

anonym

.. myslim, ze on doufa, ze na to casem zapomenete ..... , ze to vzdate,
ale myslim, ze se tady na to budeme ptat jeste v 2017 ! :)

  • iv-

Sůwa

Tak to já bych měla radost, kdybys dostal konečně vysvětlení, jak se Dr. Kodex dostal k informacím o tvé nehodě. Dokud to neudělá, cítím tu cosi zatuchlého…

anonym

Já se to časem dozvím a potom......

anonym

… potom .. pojedete do Prahy ? :) ja bych jela s Vami ..
obusek uz mam ! :)
pomstychtiva -iv-

Kamionacka09

Pizlicka myslis Dr.axl? Ja si ze zacatku myslela ze je to nejakej admin podle jak tu novy lidi komanduje,necha­pu ho.

pizlicka

kamionacka09 myslela jsem si to uuplne stejne,jako ty:-)houno admin!

anonym

To se jen tak někomu nepoštěstí! A mazání vem čert,na to jsou tu jiní!

anonym

me taky napsal … pocitac .. :)
pribylo mi 7 bodu ! :)
.. jestli takhle budu pokracovat dal, tak tricko dostanu asi k sedmdesatinam ! ( manon by mi to vypocetla, ta to umi ) .. :)

  • iv-

led

  • iv- keby ste sa adminovi „priznali“ že ste led, (ja som tričko nefasovala), myslíte, že by vám ho poslal? Chcem mu ušetriť poštovné na Slovensko.

anonym

nene led, jste hodna .. , ale , to by me poslali tricko :
www.odpovede.sk a to bych neumela prelozit. :(
pockam si na moje …a na bolaka .., ten me to tedy vypocte , kdyz si na to matematicka manon netroufla .. :(

  • iv-

anonym

nene led, jste hodna .. , ale , to by me poslali tricko :
www.odpovede.sk a to bych neumela prelozit. :(
pockam si na moje …a na bolaka .., ten me to tedy vypocte , kdyz si na to matematicka manon netroufla .. :(

  • iv-

manon

iv: Já spíš takhle derivace a integrály a teorie grup, ty kupecké počty občas pěkně zmrvím :) Nakonec by Ti u mne vyšlo, že musíš žít do sta :)

anonym

manon, uz je mi to jasny ! vy musite bejt nejaka mimozemstanka … !

pizlicka

aspon je videt iv,ze nehonis body.ja jsem bronzova a to jsem u uz rok:-)

anonym

trosku vam ale zavidim , ten bronz .. ! :)

pizlicka

iv 🙂

anonym

Tady není co závidět. makej na sobě ať ti body naskakují.

manon

barbakan: Neříkej, že je to pro Tebe dřina :) Tobě to jde samo :)

anonym

Říkáš že to pro mne není dřina ? Víš co to je vymyslet otázku nebo odpověď? To někdy tak přemýšlím,až se mi kouří z hlavy. 😁

pizlicka

nejaky kreten mi smazal otazku.byla tam od noci do deviti rana,presne doba,kdy tu je onen mazal,kreten jeden.meli by ho uz konecne smazat uplne,je neuzitecny,nedava zadne prispevky k veci,jen bueruje druhe,drxíííík.

anonym

tak to já jsem z obliga. Mám zakázáno mazat,heč.

annas

Přiznávám, že nějak nechápu. …

dudu

Paní Annas zdá se, že stejně jako např. já nepatříte mezi zasvěcené. Holt každý se jen tak a bez zásluh nedostane mezi povznesené.

anonym

dudu, musite se proto polepsit a vice chodit do diskuzi .. ! pak pochopite .. :)
jen v kratkosti vysvetlim, jak to chapu ja …
barbakan ma adminy neco jako duchy … vime, ze existuji, ale jeste je nikdo nikdy nevidel, nikdy neslysel … , no, a dneska mu takovej duch ( admin ) dal trochu znameni : ( napsal , kolik mu naskocilo bodu za minuly tyden ) ..
ja ho ale vyvedla z omylu tim, ze to neposila ani duch, ani admin.., ale nejaky pocitac nastaveny uz v minulem stoleti … :)

  • iv-

led

  • iv- neberte nám princeznú, ehmm, adminov. Chápem, že na potulkách svetom ste videli všeličo, no ale, aby pracoval počítač sám a dobrovoľne… a čo robia potom ľudia? hľadajú si prácu?