Jsem Týna

Můžou se prát boty v pračce Nike revolution 4 w?

Odpovědi
Klaproth

Nevím, neznám pračku Nike revolution.

Edison

1. Otázka končí otazníkem. 2. určitě to je přinejmenším obrázkově v návodu, nebo pod jazykem… nebo kde to bejvá namalovaný.

nyjono

Teoreticky ano. Režim jemné prádlo, ruční praní.
Ale jak moc věříš někomu, koho neznáš a kdo sem může napsat téměř cokoli je na tobě.
Máš vlastní rozum.

MarkusCZ

Určite můžou ale většinou se mají prát v nějaké tašce navíc, v tašce na boty do pračky.
Nike Revolution nemají žádný vzduch (nike air) takže by se měli normálně vyprat.

nyjono

MarkusCZ – boty by se měli normálně …???