redy

Můžu se nějak bránit?

U babči vždycky parkuju tam kde ostatní ale vždycky de sosed sekat trávu a já mám auto hezky zasviněný.Tak sem mu řekla ať mi řekne že odparkuju,on že jo,seká i když tráva má pět cm.a jak lítáj kamínky tak mám lak poškozenej.
má tam i svoje dvě auta ale na nich se už nedá nic skazit.
U babči mám trvalej pobyt i když se tam zdržuju málo.
Jo a on to má od obce to sekání takže je dost houževnatej.
děkuju, nechci dělat dusno ale fakt mi to s..e ty místa na parkování jsou taky vod obce..

Nejlepší odpověď
Lovecrossed

Jistě, že ano. Pokud pracuje pro obec, tak se obraťte na ni, že její zaměstnanec při výkonu povolání poškozuje vaší věc. Máte právo na proplacení jak opravy laku, tak i očištění auta. Popřípadě na PČR. Jinak za to může jít i do basy :) (viz. zákon o poškozování cizí věci)