Avatar uživatele
Pokročilý

Můžu se na firemním večírku opít do bezvědomí?Nedá mi pak šéf výpověď dle §55 zákona 262/2006, když se trochu "uvolním"?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Opít se klidně můžete, je to vaše volba.

A pokud byste čistě teoreticky obdržel výpověď s odůvodněním na vaši případnou opilost na firemním večírku, tak takováto výpověď bude neplatná.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Opít se do bezvědomí nepovažuji za "uvolnění".A už vůbec ne na firemním večírku,bavit se dá přece i jinak.


Avatar uživatele
Stříbrný

Existuje aspoň jeden racionální důvod k takovému opilství ? Není lepší pozorovat nalité kamarády a tropit z nich legraci ?


Avatar uživatele
Bronzový

Standa má pravdu. Osobně se však zdžuji na firemních večírcích max. 1,5 hodiny (jednak jsem dřív doma :) a pak se nestihnu vožrat ani mne nikdo nevožere a nemusím pak nic poslouchat....)

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2164
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.