Můžu se na firemním večírku opít do bezvědomí?Nedá mi pak šéf výpověď dle §55 zákona 262/2006, když se trochu „uvolním“?

Nejlepší odpověď
standa

Opít se klidně můžete, je to vaše volba.

A pokud byste čistě teoreticky obdržel výpověď s odůvodněním na vaši případnou opilost na firemním večírku, tak takováto výpověď bude neplatná.

Další odpovědi
johana 56

Opít se do bezvědomí nepovažuji za „uvolnění“.A už vůbec ne na firemním večírku,bavit se dá přece i jinak.

lexx

Existuje aspoň jeden racionální důvod k takovému opilství ? Není lepší pozorovat nalité kamarády a tropit z nich legraci ?

Fidel

Standa má pravdu. Osobně se však zdžuji na firemních večírcích max. 1,5 hodiny (jednak jsem dřív doma :) a pak se nestihnu vožrat ani mne nikdo nevožere a nemusím pak nic poslouchat…)