Brunhild

Můžu se mu vůbec líbit?

Ahoj, asi před půl rokem jsem poznala jednoho fajn člověka. Je moc hodný a tak, ale hlavně je to prostě jeden z nejhezčích mužů, co jsem kdy viděla. A ač to zní neuvěřitelně, tak se chová tak, že by se mnou chtěl něco mít. A málem jsme se spolu vyspali. Problém je ale v tom, že mám pocit, že je pro mě příliš „dokonalý“. Když se kouknu na fotky jeho bývalých přítelkyní, tak to jsou takové hubené, krásné dívky a já si proti nim připadám hrozně ošklivá. Mám akné, jsem tlustá (o tom, jsem se před ním jednou zmínila a ani se mi to nesnažil vyvrátit) a tak obecně. Myslíte, že se mu opravdu líbit můžu? Nebo o co mu jde? Podle jeho přítel prý není typ kluka, co by si z holky dělal legraci. A i kdyby mu šlo jen o sex – tak proč zrovna já? Budu vděčná za každý názor nebo radu..

Nejlepší odpověď
ivzez

Vážně si myslíte, že my, kdo ho na rozdíl od Vás neznáme,
budeme schopni lépe odhadnout situaci?

Ale jedno Vám poradím:
Jestli se o něj zajímáte (což nepíšete), mluvte s ním,
nikoliv s někým jiným o něm …
(On se samozřejmě od kamaráda vše dozví.)

Další odpovědi
marci1

Pokud máš pocit, že je pro Tebe příliš dokonalý, tak není co řešit. Najdi si přítele, u něhož budeš cítit, že je to ten pravý a že není pro Tebe „příliš dokonalý“. Najdi si přítele, který Ti tak nebude připadat. 🙂

anonym

Když si myslíš,že je pro tebe moc dokonalý,jdi od toho!

anonym

http://poradna­.zena.centrum­.cz/rubrika/par­tnerska-poradna/

gecco

Nemůžeš…
Můžeš…
:-O
…„se chová tak, že by se mnou chtěl něco mít“…
No jo – asi se s tebou chce vyspat…
Z toho si nic nedělej – to ´potká´ i jiné baby, které on potká…
___
Máš „akné, jsi tlustá“…
No a dál?
Jsi inkontinentní?
Funíš?
Chrápeš?
Smrdíš?
___
:-O
Kruciš – tihle trolové mne ´dožírají´…

Doplňuji:
Navíc je na ´druhém konci drátu´, pravděpodobně, ňájakej úchyl, kerej si ho mastí v očekávání důvěrných podrobností (včetně kvasinek za záhybů předkožky)…
Nechápu tydlencty lidi – a nejsem k nim shovívavý…