lukynddd

Mužu se dostat na IT školu?

Dostanu se na IT když mám v 8 a třídě 2–3? (3 z češtiny)
7 třída jsem míval čtyřky ale jsem v devítce a od 8 trídy mám sámé 2 a 1 trojku z Češtiny.

Odpovědi
Arne1

Co je to IT škola ?

Drap

Pokud složíš úspěšně přijímací zkoušku a přijmou tě, tak ano.

Kelt

Podmínkou přijetí je ukončení základní školy a úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek. Nevím, zda posuzují vysvědčení a chtějí ho vidět. Lepší bude se informovat přímo tam a pro jistotu si dělat něco dalšího.

anonym

Na IT není čeština podstatná…pouze matematika a trochu angličtina. Především ale matematika.

ivzez

Jestli zvládnete přijímačky, mohlo by to vyjít.

Podmínkou pro přijetí do středního vzdělávání je ukončení
povinné školní docházky, což není totéž jako ukončení ZŠ.