Petr__

Můžu se bezpečně podívat na fotografii slunce?

Vím že by se do slunce nemělo dívat, ale co když je jen na fotce?

Nejlepší odpověď
gecco

Fotka nezáří – takže klidně…

Další odpovědi
orwell

Podle tvých otázek se mi zdá, že nás testuješ, co vydržíme. Že jo? Vymysli pro změnu konečně něco inteligentního, recesisto.

Dochy

Na fotky, pohlednice, kresby a plastiky kde je znázorněno slunce se v zájmu zachování dobrého zraku koukáme pouze přes svářečské sklo se stupněm ochrany alespoň 13. Pokud je dílo ztvárněno opravdu kvalitně, pak je třeba sklo alespoň o stupeň silnější.

Drap

Bez problémů, na fotce se můžeš dívat do čeho chceš.

ivzez

Slunce je slunce, radši neriskuj!!
Pokud nemáš k dispozici svářečské brýle (viz Dochy),
zkus sehnat aspoň takové ty papírové, co se prodávají
v planetáriu (před posledním zatměním snad byly jako
příloha i některých novin)…
____

Také zkouším, co vydržíš…

bolak

Jedině se slunečníma brejlema s UV filtrem, ale stačí když budou na fotce.