misicka2310

Mužu sama od sebe prestat kojit??

Mužu sama od sebe prestat kojit doktorka mi predepsala nutrilon comfort na dokrmovani davam malemu 150ml a je spokojen za 3 hodky se budi a papka znovu vvim ze cim dele se koji tim lip ale uz od zacatku sme s tim mely problemy ze se malemu nechce tahat z prsu vypil vzdy jen 20 ml uz ho 2 dny nekojim vubec a davam mu jen nutrilon predtim jsem kojila jen 1–2 za den jinak jen nutrilon a je spokojeny me se kojit taky nejak moc nechce jen me to boli

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Hm, to je ovšem veliká škoda. Hlavně bude tvůj imutnitní systém chybět tomu malému. Ale je to na tobě. Pro mě je teda kojení fakt příjemný a že jsme to taky neměli vůbec lehké. Byl to teda pořádný boj.

Pokud chceš přestat kojit, tak by jsi to měla alespoň doktorce zavolat. Ona ti poví, co a jak. Jde taky o to, že by ti měli dát hormonální injekci, aby se ti mléko už netvořilo. Můžeš mít potom taky problémy, když to neudělají. Takže bych si určitě promluvila s doktorkou.

Další odpovědi
panenka

Ahoj Misicko můžeš přestat kojit. sice je to veliká škoda jak zde uvádí kolegyně ale pokud nechceš nemusíš kojit i já jsem při první dceři kojila jen deset dní a pak přešla na nutrilon premium sice jsem ještě trochu mléka měla ale pokud přestaneš kojit mléko se ti stratí samo.