mezara

Můžu sama na koncert ve 14-ti letech?

Chtěla bych se stejně starou sestřenicí (14 let) na koncert Tomáše Kluse. Ještě jsem ale na žádném nikdy nebyla, tak nevím, jak to probíhá. U nás na festivalech nepustí nikoho dovnitř mladšího 15 let bez dospělé osoby, tak nevím, jak to probíhá tady.

Odpovědi
dnb

Festival není koncert. Já bych řekl že jo, pač důležitá je vstupenka, občanky po nikom nevyžadují

badisko

No tohle se na festacich moc neresi …:D …hlavne si to domluv s rodicema at pak nemas doma problemy a oni at nemaji strachy …:D